Over onze school

Home » Over onze school

Uw school in de buurt

Brede School Oost is, zoals de naam al zegt, gelegen in Bergen op Zoom Oost. De school wordt door groen omringd en ligt in woonwijk Warande Gageldonk met een winkelcentrum en sportvoorzieningen op loopafstand. De school bestaat uit twee gebouwen dicht bij elkaar gelegen. De basisschool vormt samen met haar samenwerkingspartners, kinderopvang Mamaloe en Educto Taalreis, een volwaardige brede school waarin alles onder één dak wordt aangeboden voor uw kind van 0 tot 12 jaar. Uit alle wijken rondom de school komen kinderen naar School Oost. We hebben een ruim voedingsgebied. Het is voor kinderen fijn om met elkaar uit de straat of uit de buurt naar dezelfde school te gaan. Rondom de gebouwen is er voldoende parkeergelegenheid om op een rustige manier uw kind(eren) naar de opvang of naar school te brengen.